Zobacz więcej

Fotografia ślubna Kielce / Filmowanie Kielce

skupiamy się na tym co prawdziwe i autentyczne

Oto my – Ania i Łukasz. Jesteśmy małżeństwem, które parę lat temu postanowiło założyć własną działalność. Z racji tego że zawsze pasjonowała nas fotografia postanowiliśmy zrobić z tego sposób na życie. Od momentu rozpoczęcia działalności wiele się nauczyliśmy, ale zdajemy sobie sprawę że wiele jeszcze przed nami... Dlatego staramy się ciągle szukać nowych pomysłów i nowych rozwiązań, zarówno w kwestii fotografii jak i w kwestii montażu filmów. Nasza firma znajduje się w Kielcach. Oferujemy filmowanie, jak i fotografowanie: ślubów kościelnych i cywilnych, przyjęć weselnych, pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego, a także fotoreportaże z imprez okolicznościowych i wydarzeń kulturalnych, oraz albumy i foto-książki. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa Świętokrzyskiego.

Fotografia ślubna Kielce / Filmowanie Kielce

Blog i recenzje

czyli słów kilka na temat naszej pracy

 • Fotografia rodzinna
 • Nie tylko fotografia ślubna...

  Nie tylko fotografia ślubna...

  Fascynuje mnie fotografia. Uwielbiam robić zdjęcia i przedstawiać ludzi tak, aby pokazać ich wewnętrzne piękno.
  Jestem fotografem od 10 lat. Dotychczas realizowałam głównie sesje ślubne a obecnie rozszerzam ofertę o sesje dziecięce, rodzinne, oraz portretowe. W swojej pracy wykorzystuję statywy, tła fotograficzne, lampy studyjne, akcesoria i ubranka do fotografii dziecięcej.

  Nie tylko fotografia ślubna...
 • Polska wieś, majówka 2018

  Piękna jest polska wieś. Majowa pełnia wiosny zachęciła nas do spaceru szlakami dzieciństwa. Z dala od miasta, od hałasu, od ludzi... Pełny relaks, w tak pięknych okolicznościach przyrody...

  Polska wieś, majówka 2018
 • Buenos Aires, luty 2018

  Ameryka Południowa, Argentyna, Buenos Aires. Luty 2018. Temperatura powietrza 30°C. Słońce. Deszcz pada sporadycznie, średnio raz na tydzień i trwa pół godziny! A potem znowu słońce. Piękne miasto.

  Buenos Aires, luty 2018

Oferta dla Was

wybierz idelaną ofertę dla was

oferta łączona

fotograf + kamErzysta

Ślub to jeden z ważniejszych dni w życiu. To wyjątkowa chwila dla każdego człowieka. Każdy chce by było jak najpiękniej. Uczucia, emocje, uśmiechy, łzy, wzruszenia – to wszystko znajdziecie w wykonanym przez nas reportażu ślubnym, dzięki któremu będziecie mogli wracać do Waszych ulubionych wspomnień. Zapraszamy do portfolio.

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiem również na każdy Wasz telefon lub mail.

do zobaczenia na Facebooku

Fotografia ślubna Kielce
Ania / fotograf

tel.: +48 721 806 449
studio@studiohathor.pl

Wideofilmowanie Kielce
Łukasz / kamerzysta

tel.: +48 505 109 051
studio@studiohathor.pl